Euros Energy

Ekologiczna przyszłość już dziś!

Opracowanych patentów

Specjalistyczne laboratoria

Euros Energy — odpowiedź na potrzeby konsumentów w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Troska o środowisko i idące za tym poszukiwania rozwiązań, które będą zarówno dobre dla nas, jak i dla natury, to podstawy naszej działalności. Wiemy, że do prawdziwej zmiany potrzeba czegoś więcej niż wizji i wzniosłej idei. Niezbędne jest doświadczenie, wiedza, kompetencje i innowacje — właśnie na tych wartościach budujemy naszą firmę.

+

Ekspertów z energetyki i ciepła

%

Polskiego kapitału

Opracowanych patentów

Specjalistyczne laboratoria

+

Ekspertów z energetyki i ciepła

%

Polskiego kapitału

Misja Euros Energy

Propagujemy i dostarczamy ekologiczne rozwiązania energetyczne i grzewcze skrojone pod potrzeby i możliwości naszych klientów.

Uważamy, że ekologiczna energia powinna być dostępna dla wszystkich: od klienta indywidualnego przez rolnictwo, budownictwo wielorodzinne czy ciepłownictwo i biznes. Dlatego, poza produkcją innowacyjnych urządzeń i technologii, oferujemy transformację energetyczną od mikro po makro skalę.

Euros Energy, podobnie jak nasze rozwiązania, jest jak organizm. Jednym z jego elementów jest DNA marki, które tworzą cztery filary: opłacalność, komfort, zdrowie i design.

Euros Energy, podobnie jak nasze rozwiązania, jest jak organizm. Jednym z jego elementów jest DNA marki, które tworzą cztery filary: opłacalność, komfort, zdrowie i design.

DNA Euros Energy

Opłacalność rozwiązań energetycznych

Konieczność zmiany z ogrzewania paliwami kopalnymi na odnawialne źródła energii, często kojarzy się z dużymi nakładami finansowymi oraz dodatkowymi inwestycjami. Takimi jak remont czy modernizacja budynku. Z Euros Energy tak być nie musi.

 

Jedną z podstaw naszej działalności jest opłacalność, czyli dostępność i dopasowanie rozwiązań do klienta. Dzięki temu otrzymujesz rozwiązania, z których inwestycja się zwróci, a koszty utrzymania będą dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, a nie na odwrót.

Komfort użytkowania urządzeń i technologii

Wiemy, że nie każdy jest inżynierem czy ekspertem od technologii OZE. Wystarczy, że my jesteśmy! Dlatego w centrum naszej myśli produkcyjnej i inżynieryjnej jest komfort użytkownika. Nasze urządzenia oraz technologie są projektowane według zasad human-centred design.

 

Realizujemy je poprzez produkcje bezobsługowych urządzeń i adekwatnych do nich systemów, które są komfortowe i wygodne w użytku. Tak samo realizujemy cały proces obsługi. Nie musisz się niczym martwić — od montażu po kompleksowy serwis oraz pomoc czy uzyskanie dotacji — wszystko załatwimy. Żebyś mógł cieszyć się tym, co najważniejsze.

Zdrowie dzięki odnawialnym źródłom energii

Zanieczyszczone powietrze, smog i zauważalne zmiany klimatyczne — to wszystko czynniki, które wpływają nie tylko na kondycję środowiska naturalnego. Wpływają one przede wszystkim na nasze zdrowie. Zmiana na odnawialne źródła energii to podstawa inwestycji w lepsze jutro. Jutro, którego każdy z nas może być twórcą. Które będzie pełne czystego powietrza, pięknej przyrody i w którym będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem.

 

W Euros Energy wiemy, że człowiek to element całego ekosystemu. Z tego powodu tworzymy nowe, zdrowe jutro za pomocą odnawialnych źródeł energii.

Design — nowoczesne urządzenia OZE

Podobnie jak komfort w obsłudze nie bez znaczenia jest dla nas estetyka i szeroko pojęty design, oferowanych przez nas rozwiązań. Projektujemy z orientacją na potrzeby użytkownika. Proponowane przez nas technologie i urządzenia są nie tylko: funkcjonalne i wydajne, ale też estetycznie wykonane.

 

Nasze produkty to nowoczesny i elegancki design, który dyskretnie wpasuje się w przestrzeń. Wybierając Euros Energy otrzymujesz urządzenia zaprojektowane z myślą o wszystkich parametrach. Nie tylko tych technicznych.

Referencje, nagrody i certyfikaty

O wysokiej jakości usług Euros Energy najlepiej świadczą opinie naszych klientów oraz przyznane nagrody, certyfikaty i patenty.

Za zimno lub za gorąco?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub danych kontaktowych