Ekosystem na miarę Twojego domu

Twój dom to wyjątkowe miejsce, które zasługuje na równie wyjątkowe rozwiązania grzewcze i energetyczne.

Co zyskasz?

%

Nawet do 90% zmniejszenia kosztów związanych ze zużyciem prądu i ogrzewania

Innowacyjne urządzenia i technologie, które podniosą Twój komfort

+

Specjalistów z dziedziny odnawialnych źródeł energii pracujących dla Ciebie

%

Ekologiczne źródła energii dobre dla Ciebie i środowiska

Pompa ciepła — serce Twojego domu

Wyobraź sobie urządzenie, które jest na tyle wielofunkcyjne, aby ogrzać Twój dom zimą, ochłodzić latem oraz podgrzewać wodę, korzystając jedynie z odnawialnych źródeł energii. Wszystkie te funkcje spełnia pompa ciepła. W Euros Energy stanowi ona serce ekosystemu energetycznego — to właśnie od niej się wszystko zaczyna.

Pompa ciepła od Euros Energy gwarantuje Ci: 

  • innowacyjny, bezobsługowy system grzewczy, który nie wymaga remontu czy budowy kotłowni,
  • system z możliwością połączenia z instalacją fotowoltaiczną lub innymi urządzeniami,
  • oszczędności, których nie uzyskasz poprzez gaz czy węgiel,
  • czystsze powietrze dla Ciebie i Twojej rodziny.

Decydując się na pompę ciepła od Euros Energy zyskujesz produkt wprost spod rąk producenta z ugruntowaną pozycją na rynku, stosującego innowacyjne technologie oraz rozwiązania.

Fotowoltaika — energia ze słońca do codziennego użytku

Rozszerz możliwości pompy ciepła dzięki fotowoltaice! Kolejny element ekosystemu to instalacja fotowoltaiczna. Gwarantuje ona własną produkcję prądu i niezależność od ciągle zmieniających się cen na rynku energetycznym. Wykorzystanie w pełni możliwości promieni słonecznych to szansa na uzyskanie samodzielności energetycznej i dodatkowych oszczędności.

Fotowoltaika to własne źródło prądu.  Jest w stanie zasilić wszystko, co potrzebujesz — od komputera i kuchenki, po pompę ciepła. Diametralnie zmniejszy koszty ogrzewania domu i wysokość rachunków za prąd. Decydując się na moduły fotowoltaiczne od Euros Energy, wybierasz najlepszej jakości producentów z dziedziny fotowoltaiki. W naszej ofercie znajdziesz produkty od Goodwe, SolarEdge oraz Astronergy. Wykorzystaj potencjał słońca do swoich potrzeb i zobacz, jak z Euros Energy rosną Twoje oszczędności!

Magazyn energii — nowa jakość mocy słońca

Pochmurny dzień lub przejściowy brak słońca nie musi wpływać na dostawę prądu z modułów fotowoltaicznych. Brak przerw zagwarantuje trzeci element ekosystemu — magazyn energii.

Magazyn energii przechowuje nadmiar wyprodukowanego w słoneczne dni prądu po to, aby wykorzystać go w momencie, gdy instalacja nie będzie w stanie doprowadzić wystarczającej ilość energii. Tym samym zyskujesz niezależne źródło prądu. Niezależne od dostaw z sieci oraz warunków panujących na zewnątrz. Maksymalnie wykorzystujesz możliwości swojej instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo urządzenie to doskonałe rozwiązanie w przypadku przerw w dostawie prądu. Dzięki magazynowi energii możesz o tym zapomnieć. Gwarantuje on dostęp do zmagazynowanej energii elektrycznej zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Wybierając magazyny od Euros — wybierasz urządzenia od światowej jakości producentów — BYD i GoodWe.

Euros Energy — innowacyjne rozwiązania dla Twojego komfortu!

Nie musisz być fachowcem od energetyki odnawialnej,
żeby móc w pełni cieszyć się możliwościami, jakie oferujemy!

Z naszym rozwiązaniem dla domu otrzymasz innowacyjną pompę ciepła, która nie wymaga od Ciebie specjalistycznej wiedzy, ani nawet obsługi! Dlaczego? Pompa zamontowana w Twoim domu jest podłączona do nowoczesnego systemu pomiarowego opartego na telemetrii.

System stale kontroluje pracę i dostosowuje temperaturę generowaną przez urządzenie do warunków panujących na zewnątrz oraz oczekiwanej temperatury we wnętrzu. Nie musisz się martwić o to, czy w Twoim domu będzie wystarczająco ciepło, kiedy pogoda gwałtownie się zmieni. Nie musisz nawet o tym pamiętać. Nieprawdopodobne?

Decydując się na rozwiązania od Euros, wybierasz również fachowe zrozumienie potrzeb. Wiemy, że nie każdy jest ekspertem w dziedzinie OZE — wystarczy, że my nimi jesteśmy. Ale gdybyś chciał spróbować, to mamy dla Ciebie specjalnie dedykowaną aplikację, w której możesz dostosować parametry do swoich wymagań.

Dofinansowanie dla domu do 53 000 zł

Wiesz, że kiedy decydujesz się na ekologiczne źródła ogrzewania i prądu to czeka na Ciebie pula programów, które pomogą Ci zrealizować inwestycje?

Możesz uzyskać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w ramach trzech programów: Mój Prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło oraz w ramach tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

W każdym z nich masz różne możliwości dofinansowania lub otrzymania ulgi na urządzenia. W ramach programu Mój Prąd możesz uzyskać nawet do 21 tys. złotych lub więcej, jeśli połączysz go z dotacjami z programu Moje Ciepło. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej, która działa z ramienia programu Czyste Powietrze możesz odliczyć podatek na termomodernizację nawet do 53 tysięcy złotych!

Nie wiesz, który z nich będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb i możliwości? Bez obaw — pomożemy Ci w uzyskaniu odpowiedniego dofinansowania lub ulgi!

Uzyskaj dotację

Jak działamy?

Poznaj etapy naszej przyszłej owocnej współpracy
1.

Rozmawiamy

Nasz przedstawiciel będzie z Tobą w stałym kontakcie i będzie cały czas czuwał nad procesem projektowym.

2.

Analizujemy potrzeby

Spotykamy się na miejscu, by wykonać audyt energetyczny i dobrać odpowiednią moc systemu.

3.

Tworzymy ofertę

Przedstawiamy ofertę, a gdy zaczniemy współpracę, pomagamy w uzyskaniu korzystnej dotacji.

4.

Realizujemy zlecenie

Wspieramy w uzyskaniu pozwoleń, montujemy instalację i pomagamy w jej zgłoszeniu do dostawcy energii.

5.

Opiekujemy się Tobą

Stale monitorujemy urządzenia, a gdy zajdzie taka potrzeba, realizujemy serwis lub gwarancję.

Za zimno lub za gorąco?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub danych kontaktowych