Rozwiązania energetyczne dla biznesu i przemysłu

Oferujemy nowoczesne rozwiązania grzewcze dla przedsiębiorców — małych i dużych — bo prawdziwa zmiana zaczyna się od biznesu!

Co zyskasz?

%

Nawet do 90% zmniejszenia kosztów związanych ze zużyciem prądu i ogrzewania

Technologii, które zmienią przyszłość energetyczną Twojej firmy

+

Profesjonalistów z branży energetycznej

%

Ekologiczne źródła energii

Pompa ciepła — komfort cieplny przy niskich kosztach

Szukasz efektywnego i oszczędnego sposobu na dostarczenie energii do biura, zakładu produkcyjnego lub hali przemysłowej?

Poznaj opracowany przez Euros Energy system energetyczny, którego sercem jest pompa ciepła. Niezależnie od wielkości biura czy zakładu dopasujemy wielkość instalacji do potrzeb energetycznych Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy twórcami technologii, których skuteczność potwierdzamy patentami — co gwarantuje użytkownikom dostęp do bezawaryjnych urządzeń najwyższej jakości.

Fotowoltaika — odnawialne źródło energii dla Twojej firmy

A gdyby tak zostać własnym dostawcą prądu — i to jeszcze ekologicznego? Z Euros Energy jest to możliwe dzięki instalacji fotowoltaicznej o mocy dedykowanej potrzebom energetycznym biznesu i przemysłu. Za pomocą modułów fotowoltaicznych zyskujesz 100% ekologiczne źródło prądu pochodzące ze Słońca. Dodatkowo uniezależniasz się od cen paliw opałowych — więc nie przejmujesz się zmiennymi kosztami gazu czy węgla. Nie zatruwasz środowiska, a Twoja firma lub zakład zyskuje własne źródło prądu — za który nie płacisz, więc rachunki również są o wiele niższe. Wybierając Euros Energy otrzymujesz produkty i technologie od liderów rynku fotowoltaiki takich jak Goodwe, Astronenergy czy SolarEdge.

Magazyn energii to niezależność i stabilność energetyczna

Zapewnij swojej firmie nieprzerwany dostęp do prądu dzięki innowacyjnemu urządzeniu, jakim jest magazyn energii. Jest to urządzenie, które przechowuje energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej, w momencie, gdy moduły fotowoltaiczne produkują ją w nadmiarze. Dzięki magazynowi nadwyżka jest zachowana i wykorzystywana, gdy produkcja z modułów jest niewystarczająca lub kiedy następuje niespodziewana przerwa w dostawie prądu.

Z magazynem energii zyskujesz niezależność od dostawcy prądu. Dzięki magazynowi od Euros Energy możesz się cieszyć stabilną energią elektryczną — nawet z dala od większych aglomeracji — w sposób nowoczesny i ekologiczny. Oferowane przez nas magazyny to, podobnie jak fotowoltaika, asortyment światowej jakości producentów: Goodwe, Astronenergy i SolarEdge.

Centrale wentylacyjne — realne źródło oszczędności dla biznesu

Centralne wentylacyjne oparte o technologię rekuperacji to nie tylko innowacyjne urządzenia gwarantujące czyste powietrze. To nowoczesne rozwiązanie niezbędne w halach produkcyjnych i przy dużych metrażach, gdzie powietrze musi być stale wymienianie. Oferowane przez nas rekuperatory ogrzewają zimne powietrze z zewnątrz, ciepłem pochodzącym z wywiewanego powietrza. Dzięki rekuperacji koszty ogrzewania mogą się zmniejszyć o nawet 30%.

Euros Energy — technologia od profesjonalistów 

Czym Euros Energy wyróżnia się na tle innych producentów? Przede wszystkim innowacyjną myślą inżynieryjną zastosowaną w praktyce. Nasza firma to nie tylko nowoczesne urządzenia, to przede wszystkim projektowanie z myślą o użytkowniku. Stworzyliśmy nowatorski system monitorowania pracy pomp ciepła opartego o telemetrię. Dzięki niemu wszystkie produkowane przez nas urządzenia są w pełni bezobsługowe. Same dostosowują temperaturę grzania do warunków panujących na zewnątrz — a gdy potrzebne jest oko eksperta — dokonujemy zmian w pełni zdalnie. W ten sposób otrzymujesz produkt, do którego nie musisz skończyć studiów technicznych, żeby go obsłużyć. Wykorzystana w nim automatyka robi wszystko sama lub czasami z naszą pomocą. Ale tak, że nawet tego nie zauważysz.

Dofinansowanie energetyki dla biznesu i przemysłu

Decydując się na innowacyjne rozwiązania grzewcze i prądotwórcze od Euros Energy, wybierasz również pomoc i profesjonalne doradztwo w uzyskaniu dofinansowania na inwestycję w OZE. Od 2023 roku Bank Gospodarstwa Krajowego oferuje przedsiębiorcom Kredyt Ekologiczny. Dzięki kredytowi możesz działać na trzech płaszczyznach:

  • zmodernizować infrastrukturę produkcyjną,
  • zwiększyć energooszczędność budynków,
  • zbudować lub zmodernizować instalację OZE.

Wysokość dotacji uzależniona jest od regionu, w którym prowadzisz działalność, ale jesteś w stanie uzyskać nawet do 70% dofinansowania. Zatem nie czekaj na „idealny” moment na inwestycję w odnawialne źródła energii — ten moment jest teraz!

Skontaktuj się z naszym doradcą

Jak działamy?

Poznaj etapy naszej przyszłej owocnej współpracy
1.

Rozmawiamy

Odpowiadamy na Twoje zgłoszenie, by umówić termin bezpłatnego audytu technicznego.

2.

Analizujemy potrzeby

Spotykamy się na miejscu, by wykonać audyt techniczny i dobrać moc systemu.

3.

Tworzymy ofertę

Przedstawiamy ofertę, a gdy zaczniemy współpracę, pomagamy w uzyskaniu dotacji.

4.

Realizujemy zlecenie

Wspieramy w uzyskaniu pozwoleń, montujemy instalację i pomagamy w jej zgłoszeniu do dostawcy energii elektrycznej.

5.

Opiekujemy się Tobą

Stale monitorujemy urządzenia, a w razie potrzeby realizujemy serwis lub gwarancję.

Za zimno lub za gorąco?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub danych kontaktowych