Innowacyjne rozwiązania dla budownictwa wielorodzinnego

Metraż i rodzaj budynku nie jest dla nas ograniczeniem, dlatego oferujemy nowoczesne rozwiązania grzewcze dla osiedli, wspólnot i spółdzielni.

%

Nawet do 90% zmniejszenia kosztów związanych ze zużyciem prądu i ogrzewania

innowacyjne urządzenia i technologie, które podniosą Twój komfort

+

Specjalistów z dziedziny odnawialnych źródeł energii pracujących dla Ciebie

%

Ekologiczne źródła energii dobre dla Ciebie i środowiska

Pompa ciepła — ekologiczne źródło oszczędności

W Euros Energy produkujemy pompy gotowe do zadań specjalnych — takich jak zasilenie bloku mieszkalnego lub osiedla domów jednorodzinnych. Nasza innowacyjna technologia pozwoliła nam wyjść poza tradycyjne ramy projektowania i realizacji inwestycji OZE.  Dzięki temu stworzyliśmy możliwość korzystania z ekologicznych źródeł energii również dla właścicieli bloków i całych osiedli. Jak to możliwe?

Produkujemy nowoczesne modułowe pompy ciepła o wysokiej mocy grzewczej. Zaprojektowane są tak, aby, łączyć się w kaskady i tworzyć kontenery grzewcze gotowe ogrzać i ochłodzić blok mieszkalny mocą do nawet 1400 kW. Nasze nowoczesne pompy generują realne oszczędności dla mieszkańców przy jednoczesnej dbałości o środowisko. A zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne ważne cele jak budowa placu zabaw czy remont budynku.

Fotowoltaika — moc słońca przynosząca kompleks korzyści

Kolejnym elementem systemu, który dostarczamy, jest fotowoltaika. W rozwiązaniu dla budownictwa wielorodzinnego proponujemy ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie prądotwórcze.  Ich wydajność pozwala zasilić kontener pomp ciepła, ale również, zależnie od potrzeb, dopasować jej działanie do wymagań mieszkańców, wspólnot czy spółdzielni. Blok czy osiedle zasilane energią słoneczną? Nic prostszego.

Dostarczamy technologię  od najlepszych producentów na rynku fotowoltaiki takich jak GoodWe,  Astronenergy czy SolarEdge. Dzięki temu jesteśmy gotowi zagwarantować wydajność elektryczną na niezwykle wysokim poziomie.

Oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne ściśle współpracują z produkowanymi przez nas pompami ciepła. Dzięki temu budynek jest niezależny od zmieniających się cen prądu, a mieszkańcy zyskują na niższych rachunkach za prąd i ogrzewanie. Kompleksowy system od Euros Energy to kompleksowa gama korzyści dla użytkowników.

Magazyn energii

Jak wykorzystać nadmiar wyprodukowanego ciepła w czasie zimy i dodatkowo nie martwić się podwyżkami czynszu? Można to osiągnąć z magazynami energii. Magazyny wykorzystywane w rozwiązaniach dla budownictwa wielorodzinnego są bezpośrednio połączone z maszynownią pomp ciepła i gromadzą energię pozyskaną z gruntu.

Drugim wariantem jest wykorzystanie nadmiaru mocy pozyskanej z fotowoltaiki. Tak, aby korzystać z wyprodukowanego wcześniej przez nią prądu w momencie, gdy instalacja będzie pracować mniej efektywnie. Pochmurna pogoda lub awaria u dostawcy już nigdy nie zakłócą codziennego funkcjonowania mieszkańców.

  • Oszczędność
  • Niezależność
  • Innowacja

Euros Energy to innowacyjne rozwiązania dla Twojego komfortu!

Zaawansowane rozwiązania i technologie nie oznaczają skomplikowanej obsługi czy serwisu. Decydując się na innowacyjny ekosystem energetyczny dla budownictwa wielorodzinnego, decydujesz się również na innowacyjny system monitorowania pracy urządzeń.

Proponowane przez nas pompy ciepła i kontenery grzewcze to nowoczesne urządzenia połączone ze sobą w jednym systemie, który stale monitoruje ich pracę i wspiera wykorzystywaną w pompach automatykę do stabilnego i spójnego działania.

Dzięki temu nie musisz się niczym martwić — od montażu aż po serwis — urządzenie jest w pełni samodzielne. A jeśli pojawi się usterka — usuniemy ją zdalnie. Tak sprawnie, że nie wpłynie to na komfort grzewczy mieszkańców.

Sprawdź działanie systemu w Darmomodernizacji Skorzystaj z darmowej wyceny

Dofinansowanie dla budownictwa wielorodzinnego

  • 50% dofinansowania planowanej inwestycji — grant OZE
  • do 41% premii termomodernizacyjnej 
  • 100% wartości energii przekazanej do systemu energetycznego

Grant może pokryć zakup, montaż, budowę nowej instalacji lub remont istniejącego źródła energii. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w pozyskaniu funduszy na modernizację ogrzewania!

Zyskaj dofinansowanie

Jak działamy?

Poznaj etapy naszej przyszłej owocnej współpracy
1.

Rozmawiamy

Odpowiadamy na Twoje zgłoszenie, by umówić termin bezpłatnego audytu technicznego

2.

Analizujemy potrzeby

Spotykamy się na miejscu, by wykonać audyt techniczny i dobrać moc systemu.

3.

Tworzymy ofertę

Przedstawiamy ofertę, a gdy zaczniemy współpracę, pomagamy w uzyskaniu dotacji.

4.

Realizujemy zlecenie

Wspieramy w uzyskaniu pozwoleń, montujemy instalację i pomagamy w jej zgłoszeniu do dostawcy energii elektrycznej.

5.

Opiekujemy się Tobą

Stale monitorujemy urządzenia, a w razie potrzeby realizujemy serwis lub gwarancję. 

Za zimno lub za gorąco?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub danych kontaktowych