Oszczędne i bardziej ekologiczne gospodarstwo

Oferujemy rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla gospodarstw rolnych, aby mogły one pracować szybciej, efektywniej i oszczędniej.

Co zyskasz?

%

Nawet do 90% zmniejszenia kosztów związanych ze zużyciem prądu i ogrzewania

Technologie, które zadbają o Twoje oszczędności

%

Wykorzystanego na nowo ciepła odpadowego

+

Specjalistów znających Twoje potrzeby

Pompa ciepła — jedno ekologiczne rozwiązanie, gama realnych korzyści

Jesteś właścicielem dużego gospodarstwa rolnego i martwisz się o rosnące ceny energii? W Euros Energy mamy receptę na stabilną przyszłość energetyczną Twojego gospodarstwa i portfela. Innowacyjne rozwiązanie oparte o nowoczesne pompy ciepła. Pompy ciepła od Euros to bezobsługowe urządzenia grzewcze, które nie tylko grzeją czy chłodzą, ale również wykorzystują ciepło odpadowe z gospodarstwa. Dzięki temu zyskujesz coś więcej niż urządzenie — realne i ekologiczne źródło oszczędności.

Pompa ciepła od Euros Energy zapewni:

  • podgrzanie wody c.w.u,
  • ogrzanie domu i innych pomieszczeń,
  • podgrzewanie powietrza w suszarniach,
  • ogrzanie obiektów produkcyjnych np. szklarni.

Dodatkowo nasze pompy to innowacyjne urządzenia bezobsługowe, które zbudowane kaskadowo lub w kontenerach są gotowe wytworzyć moc aż do 1400 kW. Dzięki temu masz pewność, że Twój dom i pomieszczenia gospodarcze zawsze będą utrzymywały perfekcyjną temperaturę.

Fotowoltaika to ekologiczne
źródło niezależności

Całkowita niezależność gospodarstwa od cen i dostaw prądu? Jest to możliwe dzięki oferowanej przez Euros Energy instalacji fotowoltaicznej. Stanowi ona drugi po pompie ciepła element kompleksowego rozwiązania energetycznego dla rolnictwa. Oferujemy konkretne rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną w tym oszczędności oraz stabilną przyszłość dzięki korzystaniu z mocy energii słonecznej.

Zasilanie gospodarstwa fotowoltaiką to koniec strachu o wysokość rachunków. Korzystanie z odnawialnej energii słonecznej, całkowicie Cię uniezależni od cen prądu u krajowych dostawców. Dodatkowo zasilanie instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła zredukuje jej koszty eksploatacyjne do minimum, ponieważ to Ty się staniesz swoim własnym dostawcą prądu. Dzięki temu więcej środków możesz przeznaczyć na modernizację swojego gospodarstwa — a nie na koszty związane z energią elektryczną.

Magazyn energii — stabilna praca
i przyszłość

Twoje gospodarstwo znajduje się daleko od większych zabudowań? Praca bywa zakłócana przez przerwy w dostawie prądu? Poznaj innowacyjny trzeci element naszego rozwiązania dla rolnictwa, jakim jest magazyn energii. W prowadzeniu gospodarstwa nie można sobie pozwolić na przerwy. Szkodzi to produkcji żywności, hodowli zwierząt czy roślin, które często potrzebują określonych warunków do zdrowego rozwoju.

Gwarancją stabilizacji jest magazyn energii. Jest to urządzenie, które przechowuje nadmiar prądu wytwarzanego przez instalację fotowoltaiczną np. w bardzo słoneczne dni, aby móc go wykorzystać w momencie, kiedy produkcja będzie mniejsza lub nagle zabraknie energii elektrycznej. Dzięki temu Twoje gospodarstwo będzie pracować bez problemów i nagłych zakłóceń związanych z dostawą prądu. Niemożliwe? Z Euros Energy staje się możliwe!

Euros Energy — rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

W Euros Energy dokładnie wiemy, ile obowiązków spada na właścicieli gospodarstw rolnych. Dlatego oferowane przez nas rozwiązania są w pełni bezobsługowe. Wszystkie nasze pompy ciepła są podłączone do innowacyjnego systemu pomiarowego opartego na telemetrii. Dzięki niemu widzimy, jak Twoja pompa pracuje, a gdy coś się dzieje, od razu reagujemy.

Nasze urządzenia same dopasowują swoją pracę do panującej na zewnątrz temperatury. Nagła zmiana warunków pogodowych nie wpłynie na funkcjonowanie Twojego gospodarstwa czy komfort domowników. Gdybyś jednak chciał nieco zmodyfikować pracę oferowanych przez nas urządzeń — nic prostszego! Otrzymasz od nas dedykowaną aplikację, która pozwala na monitorowanie pracy pompy czy fotowoltaiki.

Sprawdź naszą technologię!

Dofinansowanie dla rolnictwa

Jesteś rolnikiem i szukasz dróg do realizacji ekologicznej inwestycji energetycznej? Skorzystaj z programów, które oferują możliwości dofinansowania lub z ulgi podatkowej. Pierwszym z nich jest program Energia dla Wsi, w którym możesz uzyskać dotacje na instalacje fotowoltaiczne (do 1 MW), elektrownie biogazu (do 1 MW) i magazyn energii.

Kolejnym jest działający od kilku lat program Agroenergia. W ramach Agroenergii możesz zyskać dofinansowanie 30% na rozwiązania OZE lub niskoprocentowe pożyczki na termomodernizację.

Możesz skorzystać również z programów Czyste Powietrze oraz Mój Prąd, które oferują pokrycie części kosztów związanych z inwestycjami OZE. Dodatkowo za inwestycję w instalację fotowoltaiczną przysługuje ulga inwestycyjna w podatku rolnym, która może wynieść aż 25% procent.

Skontaktuj sie z naszym doradzcą!

Jak działamy?

Poznaj etapy naszej przyszłej owocnej współpracy
1.

Rozmawiamy

Odpowiadamy na Twoje zgłoszenie, by umówić termin bezpłatnego audytu technicznego.

2.

Analizujemy potrzeby

Spotykamy się na miejscu, by wykonać audyt techniczny i dobrać moc systemu.

3.

Tworzymy ofertę

Przedstawiamy ofertę, a gdy zaczniemy współpracę, pomagamy w uzyskaniu dotacji.

4.

Realizujemy zlecenie

Wspieramy w uzyskaniu pozwoleń, montujemy instalację i pomagamy w jej zgłoszeniu do dostawcy energii elektrycznej.

5.

Opiekujemy się Tobą

Stale monitorujemy urządzenia, a w razie potrzeby realizujemy serwis lub gwarancję.

Za zimno lub za gorąco?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub danych kontaktowych